تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل

 تعمیر پرینتر در محل

مقدمه

پرینتر ها معمولاً در اکثر شرکت ها و حتی در منزل استفاده می شوند چاپگرها به کاربران اجازه می دهند که بدون خارج شدن از منزل و پرداخت هزینه ایاب و ذهاب و هزینه به اشخاص دیگر documents و عکس های خود را پرینت کنند.

داشتن پرینتر مزایای بسیاری دارد. پرینتر نیز مانند تمام تکنولوژی های جدید دیگر ممکن است خطا هایی داشته باشد. ما در این مقاله  نکاتی برای تعمیر پرینتر ذکر کرده ایم، سوال اول در خرید پرینتر این است که چه چه مدل پرینتری را خریداری کنیم؟

زمانی که برای خرید پرینتر به بازار می روید با انواع اقسام از چاپگر ها مواجه می شوید. جواب این سوال که چه پرینتری برای من مناسب است؟ کاملاً به خواست خود شما بستگی دارد. اینکه کیفیت چاپ چقدر برای شما اهمیت دارد و یا اینکه یک پرینتر سیاه و سفید و یا رنگی نیاز دارید.

بعضی از پرینتر ها جوهر افشان هستند. سرعت پایین تری نسبت به بقیه پرینتر ها دارند ولی عکس های با کیفیت تری چاپ می کنند

اگر شما حجم بسیار بالایی کاغذ چاپ می کنید و نمی خواهید تصویر و عکس چاپ کنید یک پرینتر  LED و یا لیزری گزینه مناسبی برای شما می باشد پرینترهای  LEDو لیزری جوهر را مانند پرینتر های جوهر افشان استفاده نمی کنند این پرینتر ها از تونر استفاده می کنند که به کاربر این امکان را می دهد اسناد را با کیفیت بالا و با سرعت چاپ کنند ،سوال دیگر این است که آیا شما به عنوان یک کاربر کامپیوتر نیازی به اسکن عکس و سند نیاز دارید؟ در این صورت شما بهتر است پرینتر ALL IN ONE  خریداری کنید.

یک نکته حایز  اهمیت، هزینه ای است که شما برای یک پرینتر میخواهید کنار بگذارید، قیمت چاپگر ها از ۳۰۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا رقم های ۶۰ میلیون تومان میرسند .

برای اینکه پرینتر با کیفیتی داشته باشید لازم نیست میلیون‌ ها تومان هزینه کنید این نکته را مد نظر داشته باشید که مصرفی پرینتر ها جوهر است و شما همیشه باید برای پرینترتان هزینه جوهر نیز بدهید بعضی از پرینترها قیمت پایین و بسیار به صرفه ای دارند اما کارتریج های جایگزین شان با قیمت بسیار بالایی در بازار به فروش می رود برای مثال پرینتر مونوکروم برادر پرینتر لیزری به قیمت یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان به فروش می‌رود اما اگر نیاز به تونر و درام داشته باشد باید ۷۵ هزار تومان و ۴۵ هزار تومان برای آن بپردازید.

تعمیر پرینتر در محل

سبک‌ ترین پرینترها را هم در نظر بگیرید، باز هم حمل آن‌ ها مشقت بار می باشد. به هر حال این پرینترها وزن چندین کیلیویی دارا‌ هستند و حمل ۱۵ دقیقه‌ ای آن ها روی دست قابل تحمل نیست ؛ اما از همه مهم‌تر، حساس بودن پرینترها به ضربه‌های آرام است. بارها پیش آمده است که بعضا از شرکت‌ها و افراد در هنگام آوردن پرینتر به تعمیرگاه، دستگاه دچار شکستگی شده و از این رو بدون چاره بودند تا هزینه‌های طولانی تر‌تری برای تعمیر قاب و دیگر بخش‌ها بپردازند.

برای همین می باشد که در تعدادی سال قبلی شاهد ارتقاء تعمیر پرینتر در محل هستیم. البته هدف تعمیر پرینتر در محل صرفا موردی که در صدر نوشته شد، نیست؛ بلکه مزیت‌های منحص به‌ فرد به خود را دارد که در پی برای شما خوا هیم نوشت. چرا تعمیر پرینتر در محل واحد تعمیرات پرینتر از فریم فنی بسیار قدرت تشکیل‌شده است. کارآزموده ترین متخصصان با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از جدید ترین دستگاه های عیب یابی اقدام به تعمیر پرینتر شما می‌ نمایند. تعمیر هرگونه پرینتر خود را به واحد تعمیرات پرینتر بسپارید.

مطمئن باشید که تعمیر پرنتر شما به نحو احسن صورت می گیرد چرا که تعمیرات پرینتر به مدرن ترین تجهیزات مجهز می باشد. در صورتیکه تعویض قطعه برای پرینتر شما نیاز باشد از قطعات اورجینال با گارنتی و ضمانت نامه استفاده میگردد تا دستمزد مسلم شما رعایت شده باشد. خدمات تعمیر پرینتر در محل گزینه جدیدی نیست. از قبل که کاربرد دستگاه‌ های چاپگر ارتقا پیدا کرد، شاهد به وجود آمدن این دسته خدمات هم بودیم؛ اما چه چیزی باعث می‌شود تا برخی یا بعضا از شرکت‌ ها نیاز به تعمیر پرینتر در محل داشته باشند و به عبارتی دیگر چه تفاوتی میان تعمیر پرینتر در محل و در خود شرکت تعمیراتی وجود دارد.

تعمیر پرینتر

او‌لین عامل سنگین بودن پرینترها می باشد. پرینترها تک کاره که وزن پاره ای دارند، شاید بتوان با یک موتور یا اتومبیل شخصی آنها را جابجا کرد؛ ولی دستگاه‌ های چندکاره که به هیچ عنوان قابل حمل نیستند و باید هزینه به مراتب بیشتری را صرفا برای انتقال آن‌ ها پرداخت کرد. برای همین در چنین مواقعی تعمیرکار با تجهیزات بدون نقص برای تعمیر پرینتر در محل به شرکت مراجعه مینماید.

دو‌مین استدلال اینکه پرینتر بایستی با دستگاهی که روی آن نصب شده است، مورد بررسی قرار بگیرد. گاهی پرینتر در تعمیرگاه به صدق عمل میکند؛ البته هنگامی به لپ تاپ شخص یا شرکت وصل می گردد، کار نمی‌کند. در چنین مواقعی مشکل از کابل یا نرم افزار خود دستگاه است. متأسفانه این یک نقص‌ اساسی برای تعمیر کاران می باشد که پرینتر به درستی در تعمیرگاه کار می‌کند؛ اما وقتی شخص آن را به محل خود می برد، پرینتر از عمل می‌افتد. این یکی مهم‌ ترین دلایلی می باشد که تعمیر کارها ترجیح می دهند تا درپی تعمیر پرینتر در محل باشند.

سومین دلیل بعضا از دستگاه‌ ها دولتی می باشد و امکان بیرون آوردن آنها به خارج از سازمان وجود ندارد و هر اقدامی که است که می بایست در خود آنجا صورت پذیرد. البته این قضیه برای خود تعمیرکار هم خیلی خوب است، در واقع هم به نفع تعمیرکار و هم به نفع سازمان. در واقع در صورتی بخواهیم تا مزایای تعمیر پرینتر در محل را معرفی می‌کنیم، به مورد ها زیر می‌ توان اشاره کرد:

 • کاهش هزینه تعمیر پرینتر
 • دیگر نیازی به حمل پرینترهای سنگین نیست.
 • پرینتر به راحتی روی دستگاه اصلی گزینه تست قرار می‌گیرد.
 • مشتری به راحتی در جریان همگی کارهای صورت گرفته برای تعمیر قرار خواهد گرفت.

چه اقداماتی در تعمیر پرینتر در محل انجام میشود؟

کارشناس زمانی به محل برای تعمیر پرینتر مراجعه مینماید که شخص چه از طرف شرکت یا مغازه برای تعمیر یا عیب یابی تماس بگیرد. وقتی که اسم تعمیر پرینتر در محل میاید، همگی سریعاً در ذهن خود دستگاه باز شده‌ای را تصور مینمایند که تعمیرکار با پیچ گوشتی و آچار فرانسه به جان افتاده است، اگر که این فقط بخشی از فعالیت است.یکی خدمات اورژانس کامپیوتر ، تعمیر پرینتر در محل می باشد. اما همان‌طور که در پاراگراف بالا نوشتیم، تعمیر در محل صرفا مشتمل بر رفع عیب پرینتر نیست، بلکه خدمات زیر را هم شامل می‌شود:

 • شارژ انواع کارتریج با برندهای گوناگون
 • تعمیر کارتریج
 • تعویض قطعات کارتریج
 • تعمیر پرینتر
 • فروش انواع کارتریج
 • فروش انواع پودر
 • تعمیر گونه های پرینتر
 • سرویس انواع پرینتر
 • تعمیر مادربرد پرینتر
 • تعمیر سوکت پرینتر
 • تعمیر و رفع عیب اختلال مربوط به گیر کردن ورقه
 • تعمیر غلتک‌ها
 • تعمیر اسباب جانبی پرینتر
 • تعمیر قاب
 • نصب نرم افزاری اشکال پرینتر

 تعمیر پرینتر در محل

چه شرکت یا اشخاصی نیاز به تعمیر پرینتر در محل دارند؟

افراد یا شرکت‌ هایی که دفتر کار آن‌ ها با تعمیرگاه خیلی فاصله دارا است یا اینکه دستگاه پرینتر آنان به حدی بزرگ است که امکان جابجایی آن وجود ندارد، از این رو اولین مورد‌هایی می باشند که باید برای تعمیر پرینتر در محل با شرکت تماس بگیرند. این مجموعه‌های قادر است شرکت‌های خصوصی کوچک یا بزرگ، بانک‌ها و سازمان‌های دولتی، بیمارستان ها و مطب‌های شخصی، مغازه‌های بزرگ، مرکز ها چاپ و خدمات و در واقع هرجایی که دارای دستگاه پرینتر بوده و روزی باید برای تعمیر آن با شرکت تماس بگیرد.

مزایای تعمیر پرینتر در محل مواردی که در خدمات بیان کردیم، به هر هم اکنون نوعی مزیت هم به حساب می آیند؛ البته مزیت‌ های اصلی که با تعمیر پرینتر در محل موجود هست، دربرگیرنده موارد ذیل می باشد:

 • شارژ کارتریج با پودر های اورجینال
 • به کار بردن قطعات اصلی و اورجینال در هنگام تعویض
 • شارژ کارتریج و تعمیر دستگاه توسط کارشناس کاردان و باسابقه
 • تعمیر پرینتر در صورت نیاز و در کمترین بعدازظهر ممکن
 • تست چندباره کارتریج و دستگاه برای خاطر عده شدن از کیفیت بالای کار
 • ارائه رسید اصلی از کلیه فرآیند عمل

هزینه تعمیر پرینتر در محل چقدر می باشد؟

واقع در خصوص هزینه‌ های خدمات تعمیرات نمی‌توان به هیچ وجه مقدار دقیقی را مشخص کرد. بخش اعظمی از افراد در هنگام تماس، درخواست هزینه دقیق می‌کنند و این کار نشدنی است. هزینه دقیق پس از بازنگری تعمیرکار از دستگاه بیان می شود. البته باز هم کارشناس هیچ‌گاه نمی‌گوید که هزینه پرداختی همین می باشد و هیچ مبلغ اضافه‌ای بابت آن دریافت نمیشود. بارها شده است که در هنگام تعمیر، مشکلاتی به وجود آمده است که رفع آن‌ها مستلزم هزینه‌های بیش تر است. جهت دریافت و اطلاع از هزینه تعمیرات پرینتر در محل کافی است تا با شرکت تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
Call Now Button
تمـاس با مــا

09128894215